Movies
Ratings
486
HappyendRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
SeaspiracyRated ★ 4.5

Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5

12.12: THE DAYRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0

ExhumaRated ★ 3.5

Moonlit WinterRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.0
To LiveRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5