Titles you rated

Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
DogManRated ★ 4.0

Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Lady MacbethRated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 4.5

Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The Boss Baby: Family BusinessRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 4.0

MinariRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
GlassRated ★ 4.0