Titles you rated
Fermat's RoomRated ★ 3.5

Howl's Moving CastleRated ★ 3.5

Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5

The Face ReaderRated ★ 4.0

Love ForecastRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 4.5

Lust, CautionRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0

MotherRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.5