Titles you rated


Perfect DaysRated ★ 4.0
NightbitchRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Kinds of KindnessRated ★ 4.5
The Room Next DoorRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.0

ExhumaRated ★ 3.0
(Ab)normal DesireRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.5
Velvet BuzzsawRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.5
Last Night in SohoRated ★ 3.0
SuspiriaRated ★ 3.5
SuspiriaRated ★ 3.5