Series
Ratings
182
FargoRated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
DekalogRated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
CasheroRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The ManipulatedRated ★ 2.0

Chainsaw ManRated ★ 3.0

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5