Titles you rated

12 Angry MenRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
13thRated ★ 3.0
Inside JobRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.0

Dachimawa LeeRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 2.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.0

Save the Green Planet!Rated ★ 3.0

Keys to the HeartRated ★ 2.5
Penguin HighwayRated ★ 3.0

Extreme JobRated ★ 4.0
TroyRated ★ 2.0
Rush Hour 3Rated ★ 2.5