Movies
Ratings
669
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Raid 2Rated ★ 4.5
The RaidRated ★ 4.5

The HandmaidenRated ★ 3.0

A Taxi DriverRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0

SicarioRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Golden SlumberRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.0

Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5

Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.0