Series
Ratings
178
Bungo Stray DogsRated ★ 3.0
SirensRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 3.0
미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 5.0

Friendly RivalryRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 4.5
Dear White PeopleRated ★ 5.0
POSERated ★ 5.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.5
My Brilliant Friend Season 1Rated ★ 4.0

UnnaturalRated ★ 5.0
Dirk GentlyRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Sonny BoyRated ★ 4.0
The Idaten Deities Know Only PeaceRated ★ 4.0
The Eccentric FamilyRated ★ 4.5
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 4.0

Reborn RichRated ★ 5.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.5