Movies
Ratings
1415

Love Lies BleedingRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5

Past LivesRated ★ 3.5

Anatomy of a FallRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
The CreatorRated ★ 2.0

A Man of ReasonRated ★ 2.5

The Devil's DealRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 2.5

Riverside MukolittaRated ★ 3.0

Triangle of SadnessRated ★ 3.0

Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0

The BoysRated ★ 3.0

SleepRated ★ 3.0
SoulmateRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0