Movies
Ratings
51

Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0

HauntersRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5

DerangedRated ★ 5.0

The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0

The Fatal EncounterRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0