Movies
Ratings
127

E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Wet DreamsRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0

King and the ClownRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 2.0

SunnyRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0

Underground RendezvousRated ★ 3.0
General's SonRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0

HauntersRated ★ 3.0

All About My WifeRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 4.0

Kick the MoonRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.0