Movies
Ratings
1377
FrankensteinRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0

28 Years LaterRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
백! 스테이지Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The War with GrandpaRated ★ 3.5
Dream ScenarioRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 3.0

The Kirishima ThingRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
She Will Rock YouRated ★ 5.0
The Electric StateRated ★ 3.0
PusRated ★ 3.5