Movies
Ratings
167
BelieverRated ★ 5.0

The MercilessRated ★ 4.0

Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 1.5
RoboCopRated ★ 2.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
BatmanRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.5

Beastie BoysRated ★ 2.0
LucyRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
SawRated ★ 2.5

The Fast and the FuriousRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.5

1987: When the Day ComesRated ★ 4.5