Movies
Ratings
17
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Ugly TruthRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
The RecallRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0

Rules of DatingRated ★ 2.0

All About My WifeRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Sinbad: The Fifth VoyageRated ★ 4.5

My Tutor FriendRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 2.0

SpellboundRated ★ 3.0

Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0