Titles you rated


SicarioRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 4.5
KagemushaRated ★ 4.0
Seven SamuraiRated ★ 2.5
Citizen KaneRated ★ 2.0
The Meaning of LifeRated ★ 1.0
TuristasRated ★ 2.5
Resurrection of The Little Match GirlRated ★ 2.0
The Adventures of Baron MunchausenRated ★ 3.5
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 5.0

MasterRated ★ 2.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
Apocalypse NowRated ★ 4.0

Hana and AliceRated ★ 4.0
The Nights of CabiriaRated ★ 4.5
PicnicRated ★ 3.5
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 4.5