Titles you rated
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0

Something in the RainRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0