Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
ItRated ★ 3.0
LeeRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 2.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 3.5
A Ghost StoryRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 4.0
Waiting for the BarbariansRated ★ 2.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
The Edge of LoveRated ★ 2.5
Red EyeRated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 4.0

Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0