Movies
Ratings
840
Moana 2Rated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0

Past LivesRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0

VenomRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Once Upon a StudioRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0