Movies
Ratings
278

SunnyRated ★ 3.5
Oz the Great and PowerfulRated ★ 4.0

ChefRated ★ 5.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.5
DisturbiaRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 4.0

Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5

King and the ClownRated ★ 1.5

The Way HomeRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
PaddingtonRated ★ 5.0