Movies
Ratings
732
MonsterRated ★ 4.5

Betty BlueRated ★ 4.5
Ramen HeadsRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
And so we put goldfish in the pool.Rated ★ 4.0
Sir Alex Ferguson: Never Give InRated ★ 4.5
The Pursuit of PerfectionRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 3.5
Love Me If You DareRated ★ 5.0
The Taste of OthersRated ★ 5.0

Lust, CautionRated ★ 5.0

Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5

Peppermint CandyRated ★ 4.5

Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
All the Money in the WorldRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.0

The Berlin FileRated ★ 4.0

Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5

BurningRated ★ 4.0
LegendRated ★ 3.5