Movies
Ratings
815
JudeRated ★ 4.0
Heavenly CreaturesRated ★ 4.0
All Is LostRated ★ 4.0
2 DoorsRated ★ 4.0
My GenerationRated ★ 3.0
Still LifeRated ★ 5.0
Three FriendsRated ★ 3.0
Why has Bodhi Dharma Left for the EastRated ★ 3.0
No RegretRated ★ 3.0
BoltRated ★ 2.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
ViridianaRated ★ 5.0
A Man and a WomanRated ★ 4.0
The Tin DrumRated ★ 4.0
Pelle the ConquerorRated ★ 3.0
Secrets & LiesRated ★ 4.0
From Here to EternityRated ★ 3.0
Annie HallRated ★ 4.0
The Deer HunterRated ★ 5.0