Movies
Ratings
599
Sing StreetRated ★ 4.5

ArrivalRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 5.0
Bedtime StoriesRated ★ 2.5
HitchRated ★ 2.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
Danny CollinsRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Big EyesRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
JiseulRated ★ 4.0

Peppermint CandyRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 0.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0