Movies
Ratings
528
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
Taking WoodstockRated ★ 5.0
TrollsRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 3.0
The BattalionRated ★ 4.0
SingRated ★ 5.0
Assassin's CreedRated ★ 3.0
The FallRated ★ 5.0
The DoorsRated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 4.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 2.0
Mune: Guardian of the MoonRated ★ 3.0

The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Mike and Dave Need Wedding DatesRated ★ 3.0
Kevin Hart: What Now?Rated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 1.5