Movies
Ratings
3082
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 3.0
PiranhaRated ★ 3.0
Robin HoodRated ★ 1.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of a Dreaming GirlRated ★ 4.0
Resident Evil: Death IslandRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Compilation MovieRated ★ 3.0
A Whisker AwayRated ★ 3.5
BOCCHI THE ROCK! Kessoku Band LIVE -Kousei-Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 5.0
YORUSHIKA LIVE 2024 “Moon and Cat Dance”Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5

HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Re:Rated ★ 4.5