Movies
Ratings
268
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5

ExitRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0

The First Slam DunkRated ★ 5.0

Intimate StrangersRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0

12.12: THE DAYRated ★ 3.5

ExhumaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0

HarbinRated ★ 3.5

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5

Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0

ParasiteRated ★ 5.0
GuestRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0

Be with YouRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5