Movies
Ratings
959
Mickey 17Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5

Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0

The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 4.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 4.5
Hotel by the RiverRated ★ 3.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
TenetRated ★ 5.0

Forbidden DreamRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 2.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.0

Keys to the HeartRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0