Titles you rated
Super 8Rated ★ 4.5

Memories of MurderRated ★ 4.5

Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0

The Man from NowhereRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.5

The Yellow SeaRated ★ 4.0

OldboyRated ★ 5.0

Running WildRated ★ 4.0

Nameless GangsterRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5

The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0

PonyoRated ★ 3.5

Howl's Moving CastleRated ★ 3.5

War of the ArrowsRated ★ 3.5
The Thin Red LineRated ★ 4.0
DownfallRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
FrankenweenieRated ★ 4.0
First BloodRated ★ 3.0
ZatoichiRated ★ 4.0