Movies
Ratings
485
Singin' in the RainRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0

MaterialistsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Seven PsychopathsRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 1.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
North by NorthwestRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
The RosesRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Pauline at the BeachRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0