Movies
Ratings
656
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0

Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0

Lone SurvivorRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 2.5

The TargetRated ★ 2.0

Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5

The PiratesRated ★ 3.0

Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 1.0