Movies
Ratings
314

Extreme JobRated ★ 3.0

Miss BaekRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0

ParasiteRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.0

Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0

JaneRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 3.0
The Man Who CriedRated ★ 4.0
Coffee and CigarettesRated ★ 3.5
PopulaireRated ★ 3.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 3.5
A Long VisitRated ★ 3.5

HowlingRated ★ 2.5
TrumboRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5

The ConcubineRated ★ 2.5
Moon YoungRated ★ 3.5