Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 5.0

Someday or One DayRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.5

In Our PrimeRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 2.5

Next SoheeRated ★ 3.5