Titles you rated

Why Women KillRated ★ 4.0
Schitt's CreekRated ★ 3.0
Schitt's CreekRated ★ 3.0
The PoliticianRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Derry GirlsRated ★ 3.5
On My BlockRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
New GirlRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Firefly Lane Season 1Rated ★ 4.0
Tiny Pretty ThingsRated ★ 3.0
QuizRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0