Movies
Ratings
303

ParasiteRated ★ 5.0

Infernal Affairs IIRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0

A Simple FavorRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 0.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0

The SuspectRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5

The ShamelessRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5