Movies
Ratings
526
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 0.5
Suicide SquadRated ★ 2.0
LucyRated ★ 2.0

Public EnemyRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 0.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 2.5
Wind RiverRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5

Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5

A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
SignsRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5

The HandmaidenRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 3.0