Movies
Ratings
147
Zootopia 2Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 1.0
ConclaveRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.0

FirefightersRated ★ 2.0
CarolRated ★ 5.0

ArrivalRated ★ 5.0
RomaRated ★ 5.0
The IrishmanRated ★ 5.0

Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
A Christmas CarolRated ★ 5.0
AlliedRated ★ 5.0
HugoRated ★ 5.0

The FabelmansRated ★ 4.0

AftersunRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0

Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5