Movies
Ratings
667
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0

AftersunRated ★ 3.5
Petite MamanRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 3.5

Marui VideoRated ★ 1.5
DemolitionRated ★ 4.5
Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 4.0
PearlRated ★ 2.0

The Night of the UndeadRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0

SleepRated ★ 2.5

Hollow ManRated ★ 2.0
Killing RomanceRated ★ 4.5

Ocean WavesRated ★ 2.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.0
Bikram: Yogi, Guru, PredatorRated ★ 2.5
MEGANRated ★ 2.5