Movies
Ratings
1234
PeninsulaRated ★ 2.5

The Man Standing NextRated ★ 2.5
What a Man WantsRated ★ 3.0

My Wife Is a Gangster 3Rated ★ 1.5
La La LandRated ★ 4.0

A Taxi DriverRated ★ 4.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Lost BulletRated ★ 2.5

MoneyRated ★ 3.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Mr. Zoo: The Missing VIPRated ★ 2.5
The SpiesRated ★ 2.0
NailedRated ★ 1.5
Ordinary PersonRated ★ 1.5
Long Live the KingRated ★ 1.5

ChefRated ★ 4.0

Intimate StrangersRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.0