Titles you rated
The Devil's JusticeRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5

VagabondRated ★ 3.0
HushRated ★ 3.0
L.U.C.A.: The BeginningRated ★ 2.0
True BeautyRated ★ 2.0
Mr. QueenRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 3.5
KairosRated ★ 3.5
Private LivesRated ★ 2.5

Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
Backstreet RookieRated ★ 2.0
Good CastingRated ★ 2.0
How Do You Play?Rated ★ 3.5
Funding TogetherRated ★ 3.0
Where Is My HomeRated ★ 3.5
Don’t be JealousRated ★ 3.0