Titles you rated

Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Unknown SeoulRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 4.0
Heesu in Class 2Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0

Love in the Big CityRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Happy Merry EndingRated ★ 2.5
Bon AppetitRated ★ 3.0