Movies
Ratings
112
ThorRated ★ 1.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 1.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
RushRated ★ 3.0

Little ForestRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 0.5

A Violent ProsecutorRated ★ 1.0
Iron Man 2Rated ★ 2.5