Movies
Ratings
298
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
HugoRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5

PoetryRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 3.5
In Our DayRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0

No Other ChoiceRated ★ 4.0
The LighthouseRated ★ 3.5

In the Mood for LoveRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0

Nobody KnowsRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 4.0