Movies
Ratings
630
OppenheimerRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 1.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5

ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Snow WhiteRated ★ 0.5
ConclaveRated ★ 4.5
It’s Okay!Rated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.5

Love in the Big CityRated ★ 3.0

Perfect DaysRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5

Past LivesRated ★ 4.0
Taylor Swift: The Eras TourRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0