Movies
Ratings
265
DuneRated ★ 3.5

Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0

The Little PrinceRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5

Extreme JobRated ★ 2.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 2.5

The Berlin FileRated ★ 1.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 1.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0

SnowpiercerRated ★ 2.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0

King and the ClownRated ★ 2.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0

Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0

VeteranRated ★ 2.5