Titles you rated

OppenheimerRated ★ 3.5
House of the SeasonsRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 2.0
Another RoundRated ★ 3.5

Perfect DaysRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0

The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Kirikou and the SorceressRated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 3.5

Shrek 2Rated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 2.0

Late Night With the DevilRated ★ 2.5

Love in the Big CityRated ★ 3.0
NomadlandRated ★ 4.5

AftersunRated ★ 4.0

ArrivalRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0