Movies
Ratings
1311

ExitRated ★ 1.0
Great ExpectationsRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Free WillyRated ★ 4.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 2.5
Gran TorinoRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5

The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5

Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5

Porco RossoRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0

Green BookRated ★ 4.5

Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.5