Movies
Ratings
466
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
The FallRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0

Three SistersRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0
Little Girl BlueRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.0

The MediumRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0