Movies
Ratings
167

WhiplashRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 4.0
Initiation LoveRated ★ 3.5

The Secret Life of PetsRated ★ 2.5

TunnelRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 1.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
HackerRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0

The RevenantRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0

NightcrawlerRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0