Movies
Ratings
271
WonkaRated ★ 3.5

ExhumaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5

War of the ArrowsRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0

A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0

The Florida ProjectRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.5

Secret ZooRated ★ 2.5
The French DispatchRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0

The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5

DefaultRated ★ 2.5