Movies
Ratings
60

We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Double IndemnityRated ★ 5.0
To Kill a MockingbirdRated ★ 5.0
The Seven Year ItchRated ★ 3.0
Singin' in the RainRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
VertigoRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 5.0
A Touch of SinRated ★ 5.0
The TranslatorsRated ★ 5.0

Pale MoonRated ★ 5.0
The ApprenticeRated ★ 5.0
HiddenRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 5.0

Knives OutRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0

Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 5.0