Series
Ratings
13
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Unknown SeoulRated ★ 5.0
Koi Desu: Yankee-kun to Hakujou GaruRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Nijiiro KaruteRated ★ 4.0

UnnaturalRated ★ 4.0
The OARated ★ 5.0
DevsRated ★ 5.0
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
One Day at a TimeRated ★ 5.0
One Day at a TimeRated ★ 5.0
One Day at a TimeRated ★ 5.0